Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri
 
Rüya ne uyku halinde görülen görüntü ne de hayaldir. Rüya gerçeğin ta kendisidir. İnsan rüya görmeye var oluşuyla başlamış ve yaşamayı sürdürdükçe de devam edecektir.
Bazen gördüğümüz rüyanın tam manasını bilmesekte veyahut rüyamız aklımızda kalmasa dahi yataktan tatlı bir huzur içinde çıkar, ve belli bir süre rüyamızın etkisinde kalırız. Bazense rüyamızda gördüğümüz tanıdıklarımızı merak eder ve onlara telefon açma gereği duyarız. Bazı rüyalar vardır ki o rüyaların gerçek olmadığı için sevinir, gerçek olmaması için Yüce Rabbımıza dua ederiz. Sonuçta rüyalar bizler için o kadar önemlidir ki yaşadığımız dünya hayatında Allah(c.c.)’ın bize bahşettiği sayısız güzellikler karşısında “Bir rüya gibi...” betimlemesini kullanmaktan kendimizi alamayız.

Şükürler olsun ki o güzellikleri görebiliyor, her akşam uyuyup her sabah uyanabiliyoruz. Kimimiz ise gece yatağa girdiğin de farklı alemlerden bilinçsizce bilgiler alıyor. Fakat bunlara bir anlam veremeden yaşamına devam ediyor. Aklınızdan hiç çıkarmayın ki gördüğünüz rüyalar hayatınızın bir kesitidir; daha doğrusu gördükleriniz size gösterilendir, belki bir uyarı belki de bir işarettir. Medyum Saadet size bu işaretleri yorumlamanızda yardımcı olacak, yol gösterecektir.

Unutmayınız ki; rüyalarınızı yorumlamak için başvuracağınız kaynak ya da kişi çok önemlidir, çünkü rüyalara getirilen yorumlar, sağlıklı bir kaynaktan alınmaz ya da ehil bir kişi tarafından yapılmazlarsa, o rüya sahibini bunalıma sürükleyebilir! Bu nedenle detaylı rüya yorumunuz için Medyum Saadet ile irtibata geçiniz.
devamı için tıklayın >>>

Online Ziyaretçi :1 | Bugün :12 | Bugün Çoğul :24 | Toplam :122789 | İp No :34.236.190.216