Vefkler

Vefk hazırlanırken nelere dikkat edilmeli?

Vefk hazırlanırken iki şeye dikkat etmek gerekir birincisi çok iyi Ebced hesabı bilmek. İkincisi vefk hazırlanacak kişinin bilgilerinin tam olmasıdır. Mesela anne adı, kendi adı varsa göbek adı, gün,ay,yıl olarak doğum tarihi, biliniyorsa tam olarak doğum saati... Bunlar kişiye özel hazırlanan vefkin etkili olması için lazım olan en önemli unsurlardır. Eğer vefk hazırlatacak kişi kendisi yada vefk hazırlatacağı kişi ile ilgili yanlış yada eksik bilgi verirse hazırlanan vefkten fayda görmesi imkansızdır.

Vefkler herkese etkili olur mu?

Vefkler, özelliklede benim hazırladığım vefkler, sadece kişiye özel olup ancak kime hazırlandıysa o kişi fayda görür. Mesela evlilik muhabbeti için hazırlanan bir vefk kime hazırlandıysa sadece o vefkten o kişi fayda görür. Diyelim ki bir karı koca arasına vefk hazırlandı ve huzursuz devam eden evlilik düzeldi bu vefkin işi bitti deyip başka bir kişiye verilmesi yada o kişininde aynı vefkle evliliğindeki problemlerin hallolması mümkün olmaz. Çünkü vefk sadece kişiye özel ve işin mahiyetine göre hazırlanır ve sadece kime hazırlandıysa o kişiye fayda verir.

Vefkler ve diğer tılsımlar...

Vefkler sayısız konuda insanlara faydalı olur. Dünyanın bir çok ülkesinde birçok ünlü kişi bu vefkeleri değişik isimler altında taşırlar en çok bilinenleri ise Tılsım, Muska, Boylama, Koruyucu, Bitkisel Tılsımlar, Hayvansal Tılsımlar, Doğal Taşlar, vb. ama bunların bir çoğu insanlara faydalı olduğu gibi insan farkında olmadan bir çoğundan da zarar görür hatta çok abartılı olursa bu inanış insanı şirke bile sürükler. Bu noktada çok dikkatli olmak gerekir Bu Vefkler ve Tılsımlar içinde en etkili ve en caiz olanı ise Kuran-ı Kerim’deki bazı ayetlerin ebced hesabı yapılarak hazırlanan vefklerdir.

Online Ziyaretçi :1 | Bugün :12 | Bugün Çoğul :17 | Toplam :123540 | İp No :18.206.194.83